Wybrane prace, realizacje, referencje. (strona w przygotowaniu)

 

rezydencja Sopot

2010 projekt, rekuperacja, wentylacja basenu

 

Wykonaliśmy prace kompleksowe polegające na zaprojektowaniu i wykonaniu układu wentylacji mechanicznej z rekuperacją. Oprócz tego wykonana została wentylacja basenu.

 

PP "Sieć" Sp. z o.o.

2011 klimatyzacja, wentylacja

 

Jako kolejne dodajemy prace wykonane w gdyńskim przedsiębiorstwie "Sieć" Sp. z o.o.. Wykonaliśmy tam instalację wentylacji mechanicznej i klimatyzacji.

 

PGNIG S.A.

2010-2011 klimatyzacja biur obsługi klienta

 

Prace zostały wykonane w oddziałach należących do Gazowni Gdańskiej, w Biurach Obsługi Klienta.

 

Zakład Produkcyjny "Brande"

2011 projekt, wentylacja - odciąg stanowiskowy

 

Wykonaliśmy prace kompleksowe polegające na zaprojektowaniu i wykonaniu układu odciągów znad stanowisk szlifierskich. Układ obsługuje dwa stanowiska, przechodzi przez hale i kończy sie wylotem za zakładem. W tej chwili pracujemy nad zespołem filtrów, który będzie pracował razem z odciągami.

 

Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlane Przem-Gri Spółka z o.o.

2011 klimatyzacja VRF

 

Na tym obiekcie uruchamialiśmy układ VRF oraz nadzorowaliśmy wykonanie układu elektrycznego VRF dla klienta.

 

Gabinet Dentystyczny E&M Dziunko

2011 klimatyzacja

 

Wykonaliśmy układ Multi: 3 jednostki wewnętrzne pod jednym agregatem. Zamontowano jednostki firmy Sharp ze względu na ich wyposażenie - pełen zestaw filtrów, koniecznych w tego typu miejscu.

 

Scania Słupsk

2011 klimatyzacja serwerowni

 

Instalacja klimatyzacji została wykonana w pomieszczeniach serwerowni w oparciu o jednostki PUHZ Mitsubishi Electric. Układ obsługuje tryb pracy naprzemiennej, redundacji i startu awaryjnego.

 

Szpital Specjalistyczny w Prabutach

2011 klimatyzacja

 

Zamontowaliśy klimatyzator firmy LG w pracowni tomokomputerowej. Prace odbyły się w ciągu jednego dnia, nie wpływając na pracę pracowników szpitala.

 

mieszkanie prywatne

2011 klimatyzacja

 

Prace zostały wykonane w mieszkaniu prywatnym na nowo powstałym osiedlu mieszkalnym, układ multi (2 jednostki) razem z dodatkowym klimatyzatorem z własnym agregatem, ma zapewnić komfort w upalne dni.

 

Najwyższa Izba Kontroli

2010-2011 klimatyzacja biur obsługi klienta

 

Wykonaliśmy układ klimatyzacji w gdańskiej delegaturze NIK. Prace obejmowały cały budynek - łącznie dwanaście urządzeń wraz z pięcioma agregatami. Urządzenia zaprojektowane - Fuji, zostały po postępowaniu przetargowym zamienione przez Inwestora na klimatyzatory Fujitsu.

 

<< poprzednie prace następne prace>>

Przykładowe referencje: